Ofertă acceptată Cumpărare directă

Ecran de proiectie pe trepied, 153x153 cm, 2x3 Eco

Număr anunț
DA21284747
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC SPECIAL BEETHOVEN (CUI 4941412)
Furnizor / câștigător
SOF SERVICE SRL (CUI 14872336)
Cod CPV
38652120-7 · Videoproiectoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
338,88 RON
Valoare atribuită
338,88 RON
Data publicării
24.09.2018 13:40
Termen limită
29.09.2018 17:00
Data finalizării
25.09.2018 07:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

338,88 RON

din 338,88 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.