Atribuită Cumpărare directă

NOVORAPID (R) PENFILL 100UI/ML 3ML * 5CARTUSE- PN DIABET

Număr anunț
DA35266117
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA ALEXANDRIA (CUI 4253650)
Furnizor / câștigător
DR.MAX S.R.L. (CUI 9378655)
Cod CPV
33615100-5 · Insulina (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
261,80 RON
Data publicării
14.03.2024 13:47
Data finalizării
18.03.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

261,80 RON