Ofertă acceptată Cumpărare directă

TABLA ALBA CU RAMA ALUMINIU 120X180

Număr anunț
DA21291868
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALĂ "DIMITRIE CANTEMIR" ORADEA (CUI 12555714)
Furnizor / câștigător
BN BUSINESS (CUI RO10933694)
Cod CPV
39292100-6 · Table (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
335,29 RON
Valoare atribuită
335,29 RON
Data publicării
25.09.2018 10:07
Termen limită
30.09.2018 17:00
Data finalizării
25.09.2018 10:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

335,29 RON

din 335,29 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.