Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET ARTICOLE SANITARE/FEROASE/ELECTRICE

Număr anunț
DA21292191
Autoritate contractantă
SERVICII PUBLICE SA Tulcea (CUI 22618640)
Furnizor / câștigător
ELECTRO - SANITAS S.R.L. (CUI RO2649285)
Cod CPV
44100000-1 · Materiale de constructii si articole conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
741,34 RON
Valoare atribuită
741,34 RON
Data publicării
25.09.2018 10:18
Termen limită
30.09.2018 17:00
Data finalizării
25.09.2018 10:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

741,34 RON

din 741,34 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.