Ofertă acceptată Cumpărare directă

MASINA DE GAURIT

Număr anunț
DA21282370
Autoritate contractantă
GRADINITA NR. 23 (CUI 5197605)
Furnizor / câștigător
MARI POP DISTRIBUTION S.R.L. (CUI 27278247)
Cod CPV
42641300-4 · Masini-unelte pentru prelucrarea betonului (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.880,68 RON
Valoare atribuită
4.880,68 RON
Data publicării
24.09.2018 12:10
Termen limită
29.09.2018 17:00
Data finalizării
25.09.2018 10:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.880,68 RON

din 4.880,68 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.