Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii pentru accesarea bazei de date a D.P.R.C.I.V.

Număr anunț
DA21296027
Autoritate contractantă
COMUNA VAIDEENI (CUI 2541401)
Furnizor / câștigător
DIGITAL CABLE SYSTEMS SA (CUI RO17307027)
Cod CPV
64200000-8 · Servicii de telecomunicatii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.790 RON
Valoare atribuită
7.790 RON
Data publicării
25.09.2018 12:26
Termen limită
30.09.2018 17:00
Data finalizării
25.09.2018 12:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.790 RON

din 7.790 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.