Ofertă acceptată
Cumpărare directă
TRAFALET POLIACRYL 250X70 H 02-0611
- Număr anunț
- DA21293632
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL DE AMBULANTA JUDETEAN PRAHOVA (CUI 7485701)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
- Cod CPV
- 39224210-3 · Pensule pentru zugravit interior (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10,87 RON
- Valoare atribuită
- 10,87 RON
- Data publicării
- 25.09.2018 11:06
- Termen limită
- 30.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 25.09.2018 11:44
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
10,87 RON
din 10,87 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro