Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Placi schimbatoare apa calda
- Număr anunț
- DA21293521
- Autoritate contractantă
- Spitalul Universitar de Urgenta Militar Central "Dr. Carol Davila (CUI 4364594)
- Furnizor / câștigător
- ALFA LAVAL SRL (CUI RO8140611)
- Cod CPV
- 42511100-2 · Schimbatoare de caldura (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 19.974,60 RON
- Valoare atribuită
- 19.974,60 RON
- Data publicării
- 25.09.2018 11:02
- Termen limită
- 30.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 25.09.2018 11:23
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
19.974,60 RON
din 19.974,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro