Ofertă acceptată Cumpărare directă

Materiale Feronerie

Număr anunț
DA21292651
Autoritate contractantă
DIRECTIA JUDETEANA PENTRU SPORT SI TINERET GALATI (CUI RO27459111)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
164,37 RON
Valoare atribuită
164,37 RON
Data publicării
25.09.2018 10:34
Termen limită
30.09.2018 17:00
Data finalizării
25.09.2018 11:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

164,37 RON

din 164,37 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.