Ofertă acceptată
Cumpărare directă
33M Banda VHB 4910F 15mmx33m
- Număr anunț
- DA21290947
- Autoritate contractantă
- Compania Nationala Aeroporturi Bucuresti SA (CUI RO26490194)
- Furnizor / câștigător
- LEYKOM IMPORT-EXPORT SRL (CUI RO15687957)
- Cod CPV
- 44424200-0 · Banda adeziva (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 183,50 RON
- Valoare atribuită
- 183,50 RON
- Data publicării
- 25.09.2018 09:32
- Termen limită
- 30.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 25.09.2018 10:35
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
183,50 RON
din 183,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro