Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET MATERIALE REPARATII

Număr anunț
DA21296731
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA POLITEHNICA TIMISOARA (CUI 4269282)
Furnizor / câștigător
CHELBA RAPID SRL (CUI RO1854575)
Cod CPV
44111400-5 · Vopsele si materiale de acoperire a peretilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.414 RON
Valoare atribuită
1.414 RON
Data publicării
25.09.2018 12:51
Termen limită
30.09.2018 17:00
Data finalizării
25.09.2018 12:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.414 RON

din 1.414 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.