Ofertă acceptată Cumpărare directă

Produse de curatenie necesarea pentru bazinul de inot

Număr anunț
DA21296118
Autoritate contractantă
CLUBUL SPORTIV MUNICIPAL JIUL PETROSANI (CUI 26065160)
Furnizor / câștigător
ANGMAR IMPEX SRL (CUI RO15115106)
Cod CPV
24455000-8 · Dezinfectanti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
438,25 RON
Valoare atribuită
438,25 RON
Data publicării
25.09.2018 12:29
Termen limită
30.09.2018 17:00
Data finalizării
25.09.2018 12:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

438,25 RON

din 438,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.