Ofertă refuzată Cumpărare directă

LUCRARI DE REPARATII , ACOPERIS CAMIN CULTURAL SATUL BALANESTI

Număr anunț
DA21271556
Autoritate contractantă
Comuna Maruntei (Primaria Maruntei Olt) (CUI 5148335)
Furnizor / câștigător
YNA VAS YVA SRL (CUI RO36953407)
Cod CPV
45000000-7 · Lucrari de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.100 RON
Valoare finală
10.100 RON
Data publicării
21.09.2018 11:53
Data finalizării
25.09.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.