Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Sistem de operare Microsoft Windows 10 Home, Licenta retail USB, 32/64-bit, engleza
- Număr anunț
- DA21276515
- Autoritate contractantă
- CENTRUL CULTURAL DUNAREA DE JOS GALATI (CUI 3127255)
- Furnizor / câștigător
- FLANCO RETAIL SA (CUI RO27698631)
- Cod CPV
- 48920000-3 · Pachete software de birotica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 504,19 RON
- Valoare atribuită
- 504,19 RON
- Data publicării
- 24.09.2018 07:39
- Termen limită
- 29.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 25.09.2018 12:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
504,19 RON
din 504,19 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro