Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pamant universal substrat de gradina SASV

Număr anunț
DA40738459
Autoritate contractantă
DIRECȚIA SERVICII PUBLICE - BOTOȘANI (CUI 42516040)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
14212400-4 · Pamant (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
698,35 RON
Valoare atribuită
698,35 RON
Data publicării
01.07.2026 10:55
Termen limită
06.07.2026 17:00
Data finalizării
01.07.2026 11:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

698,35 RON

din 698,35 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.