Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet Sare Dedurizare

Număr anunț
DA40447888
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA BRASOV (CUI 4384117)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
925,76 RON
Valoare atribuită
925,76 RON
Data publicării
21.05.2026 11:29
Termen limită
26.05.2026 17:00
Data finalizării
26.05.2026 08:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

925,76 RON

din 925,76 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.