Ofertă acceptată Cumpărare directă

Aparat de etichetare Brother P-Touch PT-H110

Număr anunț
DA21297002
Autoritate contractantă
Directia Generala de Politie a Municipiului Bucuresti (CUI 4221160)
Furnizor / câștigător
IT GENETICS S.A. (CUI RO21310535)
Cod CPV
30170000-1 · Masini de etichetat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
141 RON
Valoare atribuită
141 RON
Data publicării
25.09.2018 13:02
Termen limită
30.09.2018 17:00
Data finalizării
25.09.2018 13:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

141 RON

din 141 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.