Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 42,9% sub estimat
Prestari servicii medicale personal didactic
- Număr anunț
- DA21296347
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR.1 VARCIOROG (CUI 21951289)
- Furnizor / câștigător
- MEDICRIS SRL (CUI 13663110)
- Cod CPV
- 85147000-1 · Servicii de medicina muncii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.050 RON
- Valoare atribuită
- 600 RON 42,9% sub estimat
- Data publicării
- 25.09.2018 12:37
- Termen limită
- 30.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 25.09.2018 13:26
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
600 RON
din 1.050 RON estimat
42,9%
Adjudecat la 57,1% din estimat · economie 450 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.