Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Extindere sistem supraveghere video stradala cu camere IP
- Număr anunț
- DA21638081
- Autoritate contractantă
- COMUNA GRIVITA (CUI 4427927)
- Furnizor / câștigător
- GEDAS ELECTRONIC SRL (CUI RO30743589)
- Cod CPV
- 32323500-8 · Sistem video de supraveghere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.847 RON
- Valoare atribuită
- 7.847 RON
- Data publicării
- 02.11.2018 10:58
- Termen limită
- 07.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 02.11.2018 12:11
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
7.847 RON
din 7.847 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro