Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ARCTIC FRIGIDER 2USI AD70410+VOLUM 397 L,A+
- Număr anunț
- DA21287932
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA SPECIALA CONSTANTIN PUFAN (CUI 8762240)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
- Cod CPV
- 39711130-9 · Frigidere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.129 RON
- Valoare atribuită
- 1.129 RON
- Data publicării
- 24.09.2018 15:41
- Termen limită
- 29.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 25.09.2018 08:54
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.129 RON
din 1.129 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro