Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii dirigentie de santier

Număr anunț
DA21287906
Autoritate contractantă
COMUNA STEFAN CEL MARE BACAU(CONSILIUL LOCAL STEFAN CEL MARE BACAU) (CUI 4278345)
Furnizor / câștigător
SC SANTRUST EXPERT SRL MOINESTI (CUI 15644506)
Cod CPV
71520000-9 · Servicii de supraveghere a lucrarilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.500 RON
Valoare atribuită
7.500 RON
Data publicării
24.09.2018 15:40
Termen limită
29.09.2018 17:00
Data finalizării
25.09.2018 08:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.500 RON

din 7.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.