Ofertă acceptată
Cumpărare directă
„Consultanta privind oportunitatea unor decizii administrative privind dezvoltarea institutiei”
- Număr anunț
- DA21623877
- Autoritate contractantă
- MUZEUL TARII CRISURILOR (CUI 4287858)
- Furnizor / câștigător
- SMART MANAGEMENT&CONSULTING SOLUTIONS (CUI 36973315)
- Cod CPV
- 75000000-6 · Servicii de administratie publica, de aparare si de asigurari sociale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.000 RON
- Valoare atribuită
- 12.000 RON
- Data publicării
- 01.11.2018 09:30
- Termen limită
- 06.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 01.11.2018 14:22
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
12.000 RON
din 12.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro