Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de certificare initiala si supraveghere a sistemului de management al calitatii al AACR

Număr anunț
DA21268250
Autoritate contractantă
AUTORITATEA AERONAUTICA CIVILA ROMANA RA (CUI RO5205651)
Furnizor / câștigător
LLOYD'S REGISTER (ROMANIA) SRL (CUI RO14560490)
Cod CPV
79212000-3 · Servicii de auditare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
30.132 RON
Valoare atribuită
30.132 RON
Data publicării
21.09.2018 09:41
Termen limită
30.09.2018 17:00
Data finalizării
25.09.2018 11:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

30.132 RON

din 30.132 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.