Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Decathlon Est- Pachet articole sportive conf fp QUO142395B4
- Număr anunț
- DA40732537
- Autoritate contractantă
- CLUBUL SPORTIV MUNICIPAL UNIREA SLOBOZIA (CUI 19103570)
- Furnizor / câștigător
- ROUMASPORT (DECATHLON) (CUI RO23727785)
- Cod CPV
- 37400000-2 · Articole si echipament de sport (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 433,76 RON
- Valoare atribuită
- 433,76 RON
- Data publicării
- 30.06.2026 13:43
- Termen limită
- 05.07.2026 17:00
- Data finalizării
- 30.06.2026 14:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
433,76 RON
din 433,76 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro