Ofertă acceptată
Cumpărare directă
AER COND PORTABIL PAXTON 9000BTU R290MV
- Număr anunț
- DA40737754
- Autoritate contractantă
- URBIS S.A. Baia Mare (CUI RO10250004)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
- Cod CPV
- 39717200-3 · Aparate de aer conditionat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 990,90 RON
- Valoare atribuită
- 990,90 RON
- Data publicării
- 01.07.2026 10:24
- Termen limită
- 06.07.2026 17:00
- Data finalizării
- 01.07.2026 10:27
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
990,90 RON
din 990,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro