Acasă · Licitații
· Echipamente medicale, produse farmaceutice si produse de ingrijire personala (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Apa distilata PET 5 L
- Număr anunț
- DA40736281
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal " DR. AUREL TULBURE" Fagaras (CUI 4384389)
- Furnizor / câștigător
- BN BUSINESS (CUI RO10933694)
- Cod CPV
- 33000000-0 · Echipamente medicale, produse farmaceutice si produse de ingrijire personala (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 201 RON
- Valoare atribuită
- 201 RON
- Data publicării
- 01.07.2026 09:08
- Termen limită
- 06.07.2026 17:00
- Data finalizării
- 01.07.2026 13:20
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
201 RON
din 201 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro