Atribuită Cumpărare directă

POVIDONUM IODINATUM 10% x 1000 ml - 10 flacoane

Număr anunț
DA35277947
Autoritate contractantă
PENITENCIAR SPITAL BUCURESTI RAHOVA (CUI 15249612)
Furnizor / câștigător
FILDAS TRADING SRL (CUI 4851409)
Cod CPV
33631000-2 · Medicamente utilizate in dermatologie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
607,10 RON
Data publicării
18.03.2024 13:47
Data finalizării
19.03.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

607,10 RON