Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 38,5% sub estimat

Servicii evaluare active-constructii in vederea privatizarii prin vanzare

Număr anunț
CN1004684
Autoritate contractantă
REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
Furnizor / câștigător
PFA TICLEA DANIEL-MARIAN - evaluator,expert contabil (CUI 35252728)
Cod CPV
79419000-4 · Servicii de consultanta in domeniul evaluarii (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.850 RON
Valoare atribuită
3.600 RON 38,5% sub estimat
Data publicării
27.09.2018 08:40
Anunț de atribuire
CAN1008121
Termen limită
02.11.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1024884

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Oferta 2 Individuala
Ofertant

Valoare atribuită

3.600 RON

din 5.850 RON estimat 38,5%

Adjudecat la 61,5% din estimat · economie 2.250 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.