Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 3,1% sub estimat

EXECUTIE LUCRARI PENTRU PROIECTUL „MODERNIZARE STRADA LUNGA SI STRADA RUSILOR, COMUNA SLIMNIC, JUDETUL SIBIU”

Număr anunț
SCN1013969
Autoritate contractantă
COMUNA SLIMNIC (PRIMARIA SLIMNIC JUD. SIBIU) (CUI 4405988)
Furnizor / câștigător
TOTAL NSA AG CONSTRUCT SRL (CUI 36594214)
Cod CPV
45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.791.199,97 RON
Valoare atribuită
3.673.677,25 RON 3,1% sub estimat
Data publicării
27.08.2018 14:59
Anunț de atribuire
SCNA1026881
Termen limită
18.09.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1021020

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
Asociați 1
PRENIS SRL CUI RO 6698361
Oferta 2 Individuala
Ofertant
STRABAG SRL CUI RO 6891914

Valoare atribuită

3.673.677,25 RON

din 3.791.199,97 RON estimat 3,1%

Adjudecat la 96,9% din estimat · economie 117.522,72 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.