Atribuită Anunț de participare

Contract furnizare dezaripator,selector seminte , motopompa si generator electric-DS BACAU

Număr anunț
CN1004656
Autoritate contractantă
REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
Furnizor / câștigător
ALSER FOREST S.A. (CUI 20951361)
Cod CPV
16613000-5 · Masini de curatare, de triere sau de sortare a semintelor, a boabelor sau a legumelor uscate (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
75.910 RON
Valoare atribuită
75.910 RON
Data publicării
26.09.2018 15:04
Anunț de atribuire
CAN1008348
Termen limită
29.10.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1025284

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (4)

Estimat: 75.910 RON Adjudecat: 75.910 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Lot nr.1-Furnizare dezaripator 43.760 RON ALSER FOREST 43.760 RON
2 Lot nr.2-Furnizare selector seminte 18.650 RON ALSER FOREST 18.650 RON
3 Lot nr.3-Motopompe 4.000 RON METALSIM COMPANY 4.000 RON
4 Furnizare generator curent electric cu automatizare 9.500 RON METALSIM COMPANY 9.500 RON

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
ALSER FOREST S.A. CUI RO20951361
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant
METALSIM COMPANY SRL CUI RO 6327215

Valoare atribuită

75.910 RON

din 75.910 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.