Anulată
Anunț de participare
Elaborarea proiectului tehnic de execuţie privind obiectul de investiție: LOT 1 - REABILITAREA INTERNATULUI LA COLEGIUL NAȚIONAL OCTAVIAN GOGA din Municipiul Miercurea-Ciuc LOT 2 - REABILITAREA INTERNATULUI LA LICEUL TEHNOLOGIC SZÉKELY KÁROLY din Municipiul Miercurea-Ciuc
- Număr anunț
- SCN1013931
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL MIERCUREA CIUC (CUI 4245747)
- Cod CPV
- 71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AnulatăAutoritatea a anulat procedura.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 114.250 RON
- Valoare finală
- 0 RON
- Data publicării
- 27.08.2018 10:49
- Anunț de atribuire
- SCNA1004679
- Termen limită
- 11.09.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1021011
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini Oct.Goga Lot1-semnat.pdf.p7s
- Caiet de sarcini SzekelyK. Lot2-semnat.pdf.p7s
- Ctr servicii Goga-semnat.doc.p7s
- Ctr servicii Szekely Karoly-semnat.doc.p7s
- DALI - Piese desenate fatadele-semnat.pdf
- DALI Piese desenate Goga-semnat.pdf
- DALI - Piese desenate planuri-semnat.pdf
- DALI piese scrise Goga-semnat.pdf
- DALI - Piese scrise-semnat.pdf
- FisaDate_DF1021011.pdf
- Formulare-semnat.doc.p7s
DUAE
Loturi (2)
Estimat: 114.250 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | REABILITAREA INTERNATULUI LA COLEGIUL NATIONAL OCTAVIAN GOGA di… | 53.450 RON | Anulat | — |
| 2 | REABILITAREA INTERNATULUI LA LICEUL TEHNOLOGIC SZÉKELY KÁROLY … | 60.800 RON | Anulat | — |
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Individuala
Ofertant
AEDNA SRL CUI RO12090805
Subcontractanți 1
AMBRUS BUILDING SERVICES S.R.L. CUI 36158185
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.