Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de distributie electrica (Rev.2)
Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 45,4% sub estimat
Lot 1 - Servicii de verificare si depanare cabine automate de protective catodica- cod CPV 50532400-7; Lot 2 - Servicii de verificare si reparare aparatura pentru detective conducte subterane- cod CPV - 50532400-7
- Număr anunț
- SCN1013924
- Autoritate contractantă
- Societatea Nationala de Transport Gaze Naturale TRANSGAZ SA (CUI RO13068733)
- Furnizor / câștigător
- INTERFRIG SERVICE SRL (CUI 16324020)
- Cod CPV
- 50532400-7 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de distributie electrica (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 211.646,50 RON
- Valoare atribuită
- 115.482,40 RON 45,4% sub estimat
- Data publicării
- 27.08.2018 10:23
- Anunț de atribuire
- SCNA1007708
- Termen limită
- 11.09.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1020548
Documente
Documentația de atribuire
- contr serv depanare cabine automate de protectie catodica-semnat.doc.p7s
- contr serv verif si reparare aparatura pentru detectie conducte subterane-semnat.doc.p7s
- CS lot 1-semnat.pdf.p7s
- CS Lot 2-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1020548.pdf
- SECTIUNEA FORMULARE-semnat.docx.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
INTERFRIG SERVICE SRL CUI RO 16324020
Valoare atribuită
115.482,40 RON
din 211.646,50 RON estimat
45,4%
Adjudecat la 54,6% din estimat · economie 96.164,10 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.