Atribuită Cumpărare directă

Banda adeziva transparenta adeziv cauciuc natural 25 microni 48x66 48 x 66 m TESA

Număr anunț
DA35279302
Autoritate contractantă
CASA DE ASIGURARI DE SANATATE SUCEAVA (CUI 11352916)
Furnizor / câștigător
OFFICE & MORE SRL (CUI 18560868)
Cod CPV
44424200-0 · Banda adeziva (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
102,60 RON
Data publicării
18.03.2024 13:47
Data finalizării
19.03.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

102,60 RON