Atribuită Cumpărare directă

Fluid alb corector pasta corecoare pe baza de solvent cu pensula 20 ml 20ml DONAU

Număr anunț
DA35279180
Autoritate contractantă
CASA DE ASIGURARI DE SANATATE SUCEAVA (CUI 11352916)
Furnizor / câștigător
OFFICE & MORE SRL (CUI 18560868)
Cod CPV
30192160-0 · Corectoare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
105,60 RON
Data publicării
18.03.2024 13:47
Data finalizării
19.03.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

105,60 RON