Atribuită Cumpărare directă

Registru consultatii, format A4, carnet 200 file, hartie offset 60g, tipar negru fata/verso, coperta

Număr anunț
DA35286327
Autoritate contractantă
Policlinica cu Plata Constanta (CUI 4301472)
Furnizor / câștigător
RIK SRL (CUI 1889794)
Cod CPV
22900000-9 · Diverse imprimate (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.027,30 RON
Data publicării
18.03.2024 13:47
Data finalizării
19.03.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.027,30 RON