Atribuită Cumpărare directă

Buletin radiologie, format A5, carnet de 100 file , hartie offset 60g, tipar negru fata/verso

Număr anunț
DA35286209
Autoritate contractantă
Policlinica cu Plata Constanta (CUI 4301472)
Furnizor / câștigător
RIK SRL (CUI 1889794)
Cod CPV
22900000-9 · Diverse imprimate (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.801,80 RON
Data publicării
18.03.2024 13:47
Data finalizării
19.03.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.801,80 RON