Acasă · Licitații
· Lucrari de constructii de conducte de apa si de canalizare a apelor reziduale la mare distanta (Rev.2)
Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 4,0% sub estimat
Executie lucrari in cadrul proiectului “INFIINTARE SISTEM DE ALIMENTARE CU APA POTABILA SI CANALIZARE MENAJERA IN COMUNA FALCOIU, JUDETUL OLT”
- Număr anunț
- SCN1013906
- Autoritate contractantă
- COMUNA FALCOIU JUD. OLT (CUI 4549991)
- Furnizor / câștigător
- CONDOR PADURARU SRL (CUI 6341635)
- Cod CPV
- 45231300-8 · Lucrari de constructii de conducte de apa si de canalizare a apelor reziduale la mare distanta (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.421.852,65 RON
- Valoare atribuită
- 10.001.256,69 RON 4,0% sub estimat
- Data publicării
- 27.08.2018 09:28
- Anunț de atribuire
- SCNA1008506
- Termen limită
- 17.09.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1020678
Documente
Documentația de atribuire
- 7 Formulare + model contract.doc.p7s
- 8 Caiet de sarcini.pdf.p7s
- FisaDate_DF1020678.pdf
- Proiect tehnic.7z.001
- Proiect tehnic.7z.002
- Proiect tehnic.7z.003
- Proiect tehnic.7z.004
- Proiect tehnic.7z.005
- Proiect tehnic.7z.006
- Proiect tehnic.7z.007
- Proiect tehnic.7z.008
- Proiect tehnic.7z.009
- Proiect tehnic.7z.010
- Proiect tehnic.7z.011
- Proiect tehnic.7z.012
- Proiect tehnic.7z.013
- Proiect tehnic.7z.014
- Proiect tehnic.7z.015
- Proiect tehnic.7z.016
- Proiect tehnic.7z.017
- Proiect tehnic.7z.018
- Proiect tehnic.7z.019
- Proiect tehnic.7z.020
- Proiect tehnic.7z.021
- Proiect tehnic.7z.022
- Proiect tehnic.7z.023
- Proiect tehnic.7z.024
- Proiect tehnic.7z.025
- Proiect tehnic.7z.026
- Proiect tehnic.7z.027
- Proiect tehnic.7z.028
- Proiect tehnic.7z.029
- Proiect tehnic.7z.030
- Proiect tehnic.7z.031
- Proiect tehnic.7z.032
- Proiect tehnic.7z.033
- Proiect tehnic.7z.034
- Proiect tehnic.7z.035
- Proiect tehnic.7z.036
- Proiect tehnic.7z.037
- Proiect tehnic.7z.038
- Proiect tehnic.7z.039
DUAE
Loturi (2)
Estimat: 10.421.852,65 RON Adjudecat: 10.001.256,69 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lot I- Sistem de alimentare cu apa Comuna Falcoiu | 4.124.888,87 RON | CONDOR PADURARU SRL | 4.012.443,02 RON ↓2,7% |
| 2 | Lot II- Sistem de canalizare Comuna Falcoiu | 6.296.963,78 RON | CONDOR PADURARU SRL | 5.988.813,67 RON ↓4,9% |
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
CONDOR PADURARU SRL CUI RO 6341635
Valoare atribuită
10.001.256,69 RON
din 10.421.852,65 RON estimat
4,0%
Adjudecat la 96,0% din estimat · economie 420.595,96 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.