Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Frigider cu o usa Arctic AR60290M40W, 286 l, Garden Fresh, Mix Zone, XXL Bolttle, Clasa E, H 150.8
- Număr anunț
- DA40739894
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL DE URGENTA "ELENA BELDIMAN" BARLAD (CUI 4446481)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
- Cod CPV
- 39711130-9 · Frigidere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.189,57 RON
- Valoare atribuită
- 3.471,06 RON
- Data publicării
- 01.07.2026 12:00
- Termen limită
- 06.07.2026 17:00
- Data finalizării
- 01.07.2026 14:05
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.471,06 RON
din 3.189,57 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro