Ofertă acceptată Cumpărare directă

Aer conditionat si console prindere

Număr anunț
DA40738863
Autoritate contractantă
S.C. SALUBRITATE CRAIOVA (CUI RO27969145)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
39717200-3 · Aparate de aer conditionat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.198,54 RON
Valoare atribuită
1.198,54 RON
Data publicării
01.07.2026 11:14
Termen limită
06.07.2026 17:00
Data finalizării
01.07.2026 11:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.198,54 RON

din 1.198,54 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.