Atribuită Cumpărare directă

Executie lucrari - Centru sportiv sat Dumbrava Comuna Ulmi - conform oferta nr 3698/18.03.2024

Număr anunț
DA35292410
Autoritate contractantă
COMUNA ULMI (CONSILIUL LOCAL ULMI) (CUI 4344651)
Furnizor / câștigător
FLORAZSIM CONSTRUCT S.R.L. (CUI 32506031)
Cod CPV
45212200-8 · Lucrari de constructii de complexe sportive (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
896.243,86 RON
Data publicării
19.03.2024 13:47
Data finalizării
19.03.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

896.243,86 RON