Atribuită Cumpărare directă

TP-Link TL-SM331T module de emisie-recepție pentru rețele Fibră optică 1250, TL-SM331T

Număr anunț
DA35255986
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii U.M. 02046 CONSTANTA (CUI 18649249)
Furnizor / câștigător
TIK COMMUNICATIONS SRL (CUI 36570215)
Cod CPV
32422000-7 · Componente de retea (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
3.000 RON
Data publicării
14.03.2024 13:47
Data finalizării
19.03.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.000 RON