Ofertă acceptată Cumpărare directă

Apa minerala carbogazoasa 2.0L

Număr anunț
DA40740168
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 01991 (CUI 27260258)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
Cod CPV
15981200-0 · Apa minerala carbogazoasa (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
306 RON
Valoare atribuită
306 RON
Data publicării
01.07.2026 12:12
Termen limită
06.07.2026 17:00
Data finalizării
01.07.2026 13:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

306 RON

din 306 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.