Atribuită Cumpărare directă

PACHET DIVERSE ARTICOLE

Număr anunț
DA35287539
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Nr.16 "Marin Ionescu Dobrogianu" Constanta (CUI 29265235)
Furnizor / câștigător
FIVE-HOLDING SA (CUI 10562600)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
433,85 RON
Data publicării
18.03.2024 13:47
Data finalizării
19.03.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

433,85 RON