Atribuită Cumpărare directă

OUA GAINA AM/AL,PULPE SUPERIOARE DE PUI DEZOSATE FARA PIELE CONGELATE;PIEPT DE PUI FILE CONGELAT

Număr anunț
DA35276117
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT PRICHINDEII VESELI HUEDIN (CUI 17966990)
Furnizor / câștigător
ONCOS TRANSILVANIA SRL (CUI 36001120)
Cod CPV
03142500-3 · Oua (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
595,10 RON
Data publicării
15.03.2024 13:47
Data finalizării
19.03.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

595,10 RON