Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 2,1% sub estimat

ACHIZITIE ECHIPAMENTE PENTRU SPALATORIE

Număr anunț
SCN1014141
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN TG-JIU (CUI 4448067)
Furnizor / câștigător
S.D.S. GROUP SRL (CUI 6980299)
Cod CPV
39713200-5 · Masini de spalat rufe si masini de uscat rufe (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
324.300 RON
Valoare atribuită
317.400 RON 2,1% sub estimat
Data publicării
28.08.2018 23:12
Anunț de atribuire
SCNA1013846
Termen limită
11.09.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1021361

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 5 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
S.D.S. GROUP SRL CUI RO 6980299
Oferta 2 Individuala
Ofertant
Oferta 3 Individuala
Ofertant
SUPPLIER AKT SRL CUI RO 31410248
Încă 2 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

317.400 RON

din 324.300 RON estimat 2,1%

Adjudecat la 97,9% din estimat · economie 6.900 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.