Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 4,1% sub estimat

Întocmire PT+DE+CS și execuție lucrări: “ Dezvoltare infrastructură rurală în comuna Mănăștiur, județul Timiș’’

Număr anunț
SCN1014136
Autoritate contractantă
COMUNA MANASTIUR (PRIMARIA COMUNEI MANASTIUR) (CUI 2510235)
Furnizor / câștigător
INTECO HOLDING SRL (CUI 14989507)
Cod CPV
45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.852.284 RON
Valoare atribuită
3.694.902,99 RON 4,1% sub estimat
Data publicării
28.08.2018 21:53
Anunț de atribuire
SCNA1006425
Termen limită
17.09.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1021418

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
INTECO HOLDING SRL CUI RO 14989507
Subcontractanți 2
MAGURA IMPEX SRL CUI RO5974094
Oferta 2 Asociere
Ofertant lider
ROAD DESIGN SRL CUI RO 24132190
Asociați 1
IQ CONCEPT SRL CUI 18521729
Terți susținători 1
ELIS PAVAJE SRL CUI 1771593

Valoare atribuită

3.694.902,99 RON

din 3.852.284 RON estimat 4,1%

Adjudecat la 95,9% din estimat · economie 157.381,01 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.