Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 90,2% sub estimat

Delegarea de gestiune prin concesiune a Serviciului de iluminat public al Comunei Gârbova, județul Alba.

Număr anunț
PC1001943
Autoritate contractantă
COMUNA GARBOVA (CUI 4562044)
Furnizor / câștigător
CABRO GRUP SRL (CUI 14426759)
Cod CPV
50232100-1 · Servicii de intretinere a iluminatului public (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
375.000 RON
Valoare atribuită
36.722 RON 90,2% sub estimat
Data publicării
24.03.2022 17:52
Anunț de atribuire
PCA1001616
Termen limită
12.04.2022 12:00
Documentație de atribuire
DF1141815

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
CABRO GRUP SRL CUI RO 14426759
Oferta 2 Individuala
Ofertant

Valoare atribuită

36.722 RON

din 375.000 RON estimat 90,2%

Adjudecat la 9,8% din estimat · economie 338.278 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.