Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 1,4% sub estimat

,,Proiectare si executie pentru investitia: “Canalizare si statie de epurare in com. Hida, judetul Salaj”.

Număr anunț
SCN1014129
Autoritate contractantă
COMUNA HIDA (PRIMARIA COMUNEI HIDA) (CUI 4792272)
Cod CPV
45232400-6 · Lucrari de constructii de canalizare de ape reziduale (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.975.155,25 RON
Valoare atribuită
9.837.934,70 RON 1,4% sub estimat
Data publicării
28.08.2018 18:10
Anunț de atribuire
SCNA1011726
Termen limită
14.09.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1021234

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Individuala
Ofertant
LOTUS SRL CUI RO 679174

Valoare atribuită

9.837.934,70 RON

din 9.975.155,25 RON estimat 1,4%

Adjudecat la 98,6% din estimat · economie 137.220,55 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.