Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,3% sub estimat

,, Modernizare drumuri de interes local, com. Magura, jud. Bacau zona Intre Vii, Răzăşie, Coton si Armanu ’’

Număr anunț
SCN1014100
Autoritate contractantă
COMUNA MAGURA (PRIMARIA MAGURA) (CUI 4455080)
Furnizor / câștigător
CONEXTRUST SA (CUI 947730)
Cod CPV
45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.599.398,40 RON
Valoare atribuită
5.583.664,06 RON 0,3% sub estimat
Data publicării
28.08.2018 15:46
Anunț de atribuire
SCNA1031162
Termen limită
10.09.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1020696

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
CONEXTRUST SA CUI RO 947730
Oferta 2 Individuala
Ofertant
AQUA PARC SRL CUI 16790810

Valoare atribuită

5.583.664,06 RON

din 5.599.398,40 RON estimat 0,3%

Adjudecat la 99,7% din estimat · economie 15.734,34 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.