Atribuită Anunț de participare

Construire sediu Primarie, comuna Gratia,judetul Teleorman

Număr anunț
SCN1014092
Autoritate contractantă
Comuna Gratia (CONSILIUL LOCAL GRATIA) (CUI 6691924)
Furnizor / câștigător
MATMAR IMPEX SRL (CUI 1294583)
Cod CPV
45210000-2 · Lucrari de constructii de cladiri (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.210.090 RON
Valoare atribuită
1.209.863,67 RON
Data publicării
28.08.2018 15:03
Anunț de atribuire
SCNA1006214
Termen limită
18.09.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1021067

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant

Valoare atribuită

1.209.863,67 RON

din 1.210.090 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.